Trudno opisać słowami uczucia i emocje, które noszą w sobie ludzie w dniu ich ślubu. Wzruszenie, szczęście, ściśnięte gardło a za chwilę wulkan radości. Słowa nie oddadzą wrażenia, jakie robi suknia panny młodej, ani wzroku, jakim wodzi za nią przyszły mąż. Nie łatwo nam opisać te chwile. ale potrafimy uchwycić ich magię na naszych fotografiach !


Staramy się, aby nasze zdjęcia oddawały niepowtarzalny charakter każdej pary, podkreślały jej osobowość i temperament. Dążymy do perfekcji - każdy szczegół zdjęcia jest dopracowany i przemyślany. Ale z drugiej strony uwielbiamy być spontaniczni i łapiemy jak motyle te chwile ulotne, spojrzenia, uśmiechy, gesty i czułości.


Fotografia to dla nas nie tylko dokument, to przede wszystkim emocje, szczęście, piękno, plastyczne światło i Wy - jedyni w swoim rodzaju. Mamy świadomość jak ważne jest nasze zadanie - uwieczniamy najważniejsze momenty Waszego życia - dlatego robimy to z pełnym zaangażowaniem i pasją !


Dla wielu par nadchodzi taki moment, że obie strony są już pewne, że reflektują żyć ze sobą całe życie. W tamtym czasie przychodzi chwila, gdy decydują się na zawarcie małżeństwa. Nie może się to pod żadnym pozorem odbyć bez kilku nadzwyczaj znaczących czynników. Jednym z nich na przykład jest udokumentowanie całego zajścia, zwłaszcza z uwagi na na dalszą chęć rozpamiętywania tego wydarzenia oraz powagi rzeczonego zdarzenia. Na rzeczonej stronie odnajdziesz taką ewentualność. Witryna ta to portfolio kompetentnego fotografa, który specjalizuje się w fotografowaniu ślubów. Egzekwowane przez niego zdjęcia zawsze są nadzwyczaj piękne, artystyczne i w nadzwyczaj dobry sposób oddają niesamowity klimat tego zdarzenia. Oferta, jaka znajduje się na stronie obejmuje również dalszą obróbkę tych zdjęć oraz odbijanie ich. Fachowa fotografia i filmowanie całego wydarzenia to jedna z podstawowych rzeczy, których nie może zabraknąć!