Najważniejszy dzień naszego życia to dzień naszego ślubu.


Tak uważa się od lat, w tym dniu to my jesteśmy najważniejsi i to wokół nas kręci się wtedy cały świat. Ślub jest dniem radosnym, szczęśliwym i dlatego pragniemy zatrzymać go na fotografiach. Te wspaniałe momenty chcemy uchwycić na zdjęciach ślubnych. Dobry fotograf to sukces, fotograf powinien zrobić zdjęcia ślubne w kościele, na specjalnej sesji i podczas wesela, wszystkie te fotografie powinny być ładne, estetyczne i tak zrobione, że zawsze chętnie do nich wrócimy.


Zdjęcia ślubne musimy gdzieś zachować, nie chcemy by zostały na dysku w komputerze, gdzie zawsze mogą nam zaginąć, wywołane zdjęcia układamy w albumie, ale nową i niezwykle ciekawą propozycją jest fotoksiążka ślubna..


Taka fotoksiążka, może być również prezentem dla gości, po zakończonej imprezie możemy zlecić wykonanie fotoksiążek dla naszych gości, umieścić w nich zdjęcia z naszej uroczystości, uwzględniając fotografie członków naszej weselnej imprezy. Fotoksiążki posiadają swoje wzory, wplatając w nie weselne zdjęcia, możemy sprawić, że z kolei, fotoksiążka ślubna zrobiona  dla nas, to będzie wielka , kolorowa księga sfotografowanych naszych weselnych momentów.


Okładki takich ksiąg są płócienne, wykonanie niezwykle trwałe i atrakcyjne, taka książka jest pamiątką na lata, dlatego nie powinna łatwo się niszczyć i zużywać. Sami możemy wybrać swój własny styl w jakim zostanie ona wykonana oraz wybrać wszystkie zdjęcia i ich ułożenie na kolejnych stronach.
Cena takiej fotoksiążki ślubnej uzależniona jest od ilości zdjęć zawartych w niej, od wybranego formatu i od sposobu wykończenia.